Kolmeosaline kanalduste seeria

kes valitseb su teadvuses?

Inimene tajub maailma vastavalt sellele, mis toimub tema teadvuses. Me tajume ja loome reaalsust vastavalt arhetüüpsetele energiatele, mis igal hetkel meie teadvuses valitsevad.

Nähes, millises energias sa oled ühes või teises elu osas, hakkad sa muutma alateadlikku teadlikuks ja teadlikku superteadlikuks. Selles olekus saad sa ühenduse oma jumaliku sagedusega ja loomisvõimega. Hakkad nägema läbi illusioonist, et reaalsus on püsiv ja nägema tõde - et sa oled ise jumalik looja ja sinu unikaalne geeniuse sagedus võngub puhtalt.

Tundma õppides arhetüüpide kirjeldusi avad sa akna oma teadvuses. Kui see on kord avatud, ei saa seda enam sulgeda. Sa ei saa enam mitte näha enda tõelist väge ja võimekust, mida sa kord näinud oled.

vari, valgus ja pimedus

Varju arhetüüpide energias olles tunned sa, et soovitu loomine on pidev pingutus. Ükskõik, mida sa teed, tunned sa, et mingis su elu osas - armastuse, raha, suhete, töö ja loomingu, tervise või enesearengu osas - on midagi sellist, mis ei peaks nii olema. Varjus olles on alati tunne, et sa annad palju rohkem kui vastu saad. Siin teed sa valikuid alateadlikult, ise seda teadmata.

Varjus olles oled sa kaugel Tõe nägemisest. Sa näed ennast ja võimalikkust piiratuna, aga usud, et see on ainuke reaalsus ja tõde.

***

Valguse arhetüüpide energias olles viid sa oma visioonid ja soovid täide - sa manifesteerid oma ellu seda, mida sa tahad. Sa oled teadlik oma väest ja võimest oma soovid ise täide viia. Sa tead, mida sa tahad ja kes sa oled ja sa vastutad ise oma elus toimuva eest. Sa lood siin oma energiat õigel sagedusel hoides, piire seades, järgides oma intuitsiooni ja tehes inspireeritud tegusid. Siin teed sa valikuid teadlikult.

Valguses olles oled sa lähemal Tõe nägemisele. Sa näed ennast ja võimalikkust avaramalt kui Varjus. Aga su visioon on mõjutatud kollektiivse teadvuse uskumustest - see tähendab, et sa lood oma elu vastavalt sellele, mis on juba olemas olnud, veidi teisel kujul. Ka siin on su elus kordus ja piirid.

***

Pimedusteadvus on uus teadvus, mis sai inimkonnale laiemalt ligipääsetavaks 2018. aastal. Pimedus on kõige valgem valgus.

Pimeduse arhetüüpide energiat kasutades ühendad sa ennast lahti illusioonist, et on olemas reeglid, mis ütlevad, mis on võimalik ja kuidas sa lood. Sa saad ühenduse oma võimega luua geniaalselt, ainulaadselt ja unikaalselt - aktiveerid endas geeniuse sageduse. See on sinu kehasse kodeeritud juba praegu. Sellega ühenduse saamiseks tuleb sul ennast PUHASTADA üleliigsest - Varju ja Valguse arhetüüpide energiast ja uskumustest.

Olles Pimeduses hakkad sa looma Tühjusest. Siin saad sa päriselt ja vabalt valida, mis on oluline ja millest saab mateeria. Sa avad ukse uude reaalsusse.

Hind 240€

MAKSMA

PUHASTUS

Meile on aastatuhandeid räägitud, et oma Varjuga tuleb õppida koos elama. Et hea elu loomiseks on energiat vaja hoida kõrgel sagedusel ja seda puhastada. See tähendab pidevat tööd oma energiaga, pidevat majandamist. See tähendab küll vähem rabelemist füüsiliselt, aga sul tuleb ikkagi kasutada tahet ja koguaeg kontrollida, et sa võngud kokku oma soovituga.

See uskumus põhineb eeldusel, et inimesega on midagi valesti või ta olemuses on midagi puudu. Et kui ta ennast koguaeg ei kontrolli, ei suuna ja ei motiveeri, siis ta elu variseb kokku või ta soovid ei täitu.

Muutus su maailmatajus ja reaalses elus tuleb, kui sa muudad seda, mis toimub su teadvuses.

Live'il annan ma edasi Varju, Valguse ja Pimeduse arhetüüpide täpse kirjelduse.

Neid tundma õppides hakkad sa nägema, mis toimub su teadvuses. Sa hakkad nägema, kus sa lood alateadlikult seda, mida sa ei soovi ja kus teadlikult seda, mida sa soovid.

Sa hakkad nägema, mida tähendab, et su Varju sees on su Geeniuse seemned.

See on PUHASTUS illusioonist.

'PUHASTUS: Vari, Valgus ja Pimedus' on kolmeosaline digitaalne kogemus.

Sa saad ligipääsu kolmele kanaldatud live'i salvestusele ja 3 PDF-ile Varju, Valguse ja Pimeduse arhetüüpidega.

Hind 240€

MAKSMA

Ligipääsu salvestustele saad 1 aastaks ostu tegemisest.

Kõikide arhetüüpide kokkuvõtted saad alla laadida 3 PDF-ina.

Hind 240€

LÄHEN MAKSMA

Peale makse tegemist saad kinnituse ja ligipääsu kogu sisule eraldi meiliga.

Kui vajad makse tegemisel tehnilist abi, saada e-mail info@eftmaailm.ee

Mul on küsimus

'PUHASTUS: Vari, Valgus ja PImedus' live-ide seeria

on osa 11-osalisest kogemusest TEEMANTKOOKON.

Mida Teemantkookon sisaldab

TEEMANTKOOKONI LEHELE