HIRMUST VABAKS

Taasta Oma Tegelik Elujõud

Praktiline töötuba
Teisipäeval 25. augustil kell 18.00
Endla 15, Tallinn, 4. korrus
Osalustasu 25€
Soovin osaleda

Ainuke asi, mis hoiab meid tagasi elamast oma unistuste elu, on HIRM.

Hirm on loomulik emotsioon. See aitab meil ära tunda olukordi, mis on meie ellujäämisele ohtlikud. Tänapäeva inimesel on aga sageli hirm, mis on jäänud püsima või mis on mingi olukorra, nähtuse, olendi või eseme ees, mis tegelikult ei kujuta endast ohtu elule. Selline hirm on segav, vahel isegi halvav ja teeb meie elu väiksemaks.

2-tunnine praktiline töötuba

Image

Toimumisaeg: Teisipäeval 25.08.2020 kell 18.00-20.00

Asukoht: Endla 15, Tallinn, Holistika Instituut, 4. korrus

Osalustasu: 25€

Hirmust Vabaks praktilises töötoas on sul võimalus lahustada oma kindlat hirmu või üldist ärevust. Sellega taastad oma elujõu loomulikku voolu. Muutus, mille sa töötoas osaledes saad, on mõõdetav.

Mina vabanesin oma tugevast ämblikuhirmust just sellisel grupiseansil, ühe korraga ja täielikult.

Töötoas osalemiseks ja tulemuse saamiseks ei pea sul olema mingeid eelnevaid teadmisi või kogemusi. Selleks, et grupiseansist kasu saada, ei ole sul vaja grupis oma emotsioone jagada, aga sa muidugi võid seda teha. Võid lihtsalt kaasa teha ja tunda, kuidas su hirm või ärevus lahustub.

Kasutame grupis EFT-d ehk Emotsionaalse Vabaduse Tehnikat, millega vähendame liigset hirmu ja teisi soovimatuid emotsioone sõltumata sellest, mis neid põhjustab või mis emotsioonid need on.

Selles töötoas saad sa teada:
• millest su hirmud koosnevad
• mis on su hirmude varjus (midagi head)
• sammud, millega hirmu lahustada (EFT ehk “koputamine”)
• kuidas oma eluenergia “koju kutsuda” ja mida see muudab
• millest tuleb tunne, et piirid pole paigas ja keegi astub neist üle - ja kuidas seda muuta saab

Töötoa praktilises osas:
• võtame hirmu osadeks lahti ja näitame talle valgust
• vabastame hirme kasutades “koputamist” ehk EFT-d
• testime tulemust ehk seda, kui palju on kindel hirm vähenenud

Selles töötoas võid sa täielikult vabaneda mõnest kindlast hirmust või seda oluliselt vähendada (sõltumata sellest, mille ees täpselt sa hirmu tunned).

Vastavalt sinu ja teiste osalejate valikule lahustame mitut konkreetset hirmu nagu esinemis-, vee-, ämbliku-, kitsa ruumi hirmu, hirmu näriliste ees või mingit muud kindlat hirmu.

Kasutades EFT-d ehk "koputamist", lahustad sa pinget enda energiasüsteemis isegi siis, kui sul ei ole emotsiooni, millega sel ajal tegeleme. Seda nimetame “laenatud kasuks”. Kui teed kaasa, on võimalik, et seansi ajal laheneb ka mingi muu seni püsinud häiriv emotsioon.

osalustasu 25€
saada osalemissoov siit:
soovin osaleda
Image

Töötoa viib läbi Eva Lepik - spirituaalne treener ja META-EFT praktik.

Mul on olnud võimalus aidata oma klientidel muuta nende elus väga erinevaid asju, lennuhirmust ja aastaid kestnud ärevushäirest hüljatuse tundeni ja suutmatuseni püsivat suhet luua. Ühine on neile kõigile üks - nad on soovinud midagi muuta, midagi nende jaoks väga olulist, mis ei ole neil seni õnnestunud. Mina olen saanud aidata neil seda teha. Sageli on see muutus olnud uskumatult kiire. Olen tänulik selle eest, et olen saanud osaleda iga oma kliendi Loos. Ma armastan iga oma klienti. See ei ole öeldud lihtsalt niisama. Päriselt. Ma näen oma kliendis sära ka siis, kui ta seda ise ei näe. Ma olen ta kõrval ja näitan valgust sellel teekonnal, kus ta hakkab iseenda sügavamat olemust selgelt nägema.

sinu suurimate hirmude taga avaneb su parim elu