Mida MINU Kliendid ütlevad?

"Need hirmud, millest minu välja aitasid, tunduvad täna nii naljakad. Noh, et nad olid üldse. Rõõmu ja kergusega, tänan Sind! Tänan ja veel kord tänan 💓"

- Sigrid

...Sigrid vabanes 2 seansiga täielikult neljast tugevast hirmust: hirm maha jätmise ees, sügava vee hirm, pimeda metsa hirm ja hirm näriliste ees. Kõikide hirmude tugevus oli alustades 9-10 või 10+ (skaalal 0-10).

"Ühe seansiga vähenes minu suhtlushirm oluliselt - julgen nüüd koosolekutel sõna võtta ning ei koge enam igapäevast ärevust. Soovitan kindlasti proovida, kui mõni hirm vaevab."

- Anneli

"Kindlasti soovitan, esimese seansiga sain oma murest lahti."

- Kait

...Kait tuli seansile, et vabaneda lennuhirmust ja hirmust liftide ees. Ta ei olnud aastaid liftiga sõitnud. Tunni aja pärast sõitis ta vabalt liftiga ja ei tundnud enam hirmu lendamise ees.

"Meie seanss oli ausalt öeldes põnev - vist esimene kord, kui ma hirmule niimoodi silma vaadanud, mitte eest ära jooksnud. Põnev oli ka see, et kuigi minu hirmu olemist või kadumist ei saanud kohe testida, oli läbi sessiooni füüsiliselt tunda, kuidas hirmu vähemaks jäi. Väga tänuväärne kogemus. 🙂"

- Elina

...Elina tundis tugevat hirmu sügavas vees olemise ees, nii basseinis kui meres, järves, jões. Isegi mõte basseini sügavas osas ujumisest tekitas tugeva ärevuse. Seansi lõpus rääkis ta mulle elevusega oma unistusest osaleda Ironman'i triatlonil, kus tuleb meres või järves ujuda 3,8 km.

"Tänu EFT teraapiale leidsin enda sees peidus olnud ENESEKINDLUSE. Aitäh Eva!"

- Anna-Liisa

"Väiksemale traumale suudan praegu tagasi mõelda lausa lõbusalt. Ajab natuke muigama, et ei osanud toona seda huumoriga võtta. Näen konkreetseid situatsioone ka teise poole mätta otsast. See on uus oskus, mida saan kasutada ka uutes situatsioonides, mitte ainult tagasivaates."

- Kadri