VABANE OMA ELUS KORDUVAST MUSTRIST

Ja Avasta Oma Tegelik Jõud

Praktiline veebikursus
Kursus on lõppenud!

Kas soovid teadet uue kursuse avanemisel?

Jah, soovin!

Kas sinu elus kordub mingi soovimatu olukord? Mingi tunne, mida sa ei taha enam tunda?

Oled teinud teistsuguseid valikuid, et seda muuta, aga leiad ennast jälle sarnasest olukorrast, tundmas sedasama tunnet, et millestki, mida sa teed, ei piisa. See, mis su elus toimub ja mis tunde see sinus tekitab, on jälle samasugune nagu varem. See on korduv muster.

Kui tunned ennast siin ära ja oled jõudnud selleni, et ei soovi enam ühtegi korda sedasama läbi elada; oled otsustanud, et muudad seda, siis on sul vaja midagi senisest erinevat, ja selgeid samme, mille läbi tegemisel tõepoolest vabaned sellest, mis sind korduses kinni hoiab ja seda uuesti loob.

Image

Kursuse viib läbi Eva Lepik - spirituaalne treener ja META-EFT praktik.

Mul on olnud võimalus aidata oma klientidel muuta nende elus väga erinevaid asju, lennuhirmust ja aastaid kestnud ärevushäirest hüljatuse tundeni ja suutmatuseni püsivat suhet luua. Ühine on neile kõigile üks - nad on soovinud midagi muuta, midagi nende jaoks väga olulist, mis ei ole neil seni õnnestunud. Mina olen saanud aidata neil seda teha. Sageli on see muutus olnud uskumatult kiire. Olen tänulik selle eest, et olen saanud osaleda iga oma kliendi Loos. Ma armastan iga oma klienti. See ei ole öeldud lihtsalt niisama. Päriselt. Ma näen oma kliendis sära ka siis, kui ta seda ise ei näe. Ma olen ta kõrval ja näitan valgust sellel teekonnal, kus ta hakkab iseenda sügavamat olemust selgelt nägema.

6-osaline kursus

Image

Läbides 6 osa, läbi teadmiste ja praktiliste harjutuste, avame alateadvust. Alateadvus määrab sinu elus rohkem, kui sa võibolla arvata oskad. Kui tood teadvusesse selle, mis on olnud varjatud, saad muuta seda, mis takistab sul olla, teha ja kogeda kõike, mida soovid. Neid võimsaid meetodeid kasutades tervendad sa oma elu igal tasandil: energeetilisel, emotsionaalsel, vaimsel, füüsilisel ja hingelisel.

Sel intensiivsel läbi 6 päeva kestval kursusel on harjutused seotud tervikuks, mille täielikul läbi tegemisel liigud sa oma elus uuele vaatepunktile. Seal hakkad selgelt nägema seda, mis loob soovimatuid korduseid su elus ning oskad sellest vabaneda.

Kursuse aktiivse läbimise järel oskad sa teha oma elus soovitud muutusi kiirelt ja kergusega, mida sa enne võimalikuks ei pidanud, sest sa valdad siis parimaid “otseteid”. Sa oskad kasutada oma sisemist jõudu, mille suurusest sa seni võibolla teadlik ei olnudki.

KURSUSE TASU 96€   HIND 249€
kas soovid uue kursuse avanemisel e-postiga teadet?
olen huvitatud

selle 6-osalise praktilise kursuse läbimisel sa

 • tõused elamise sellele tasandile, kus tunned rõõmu, rahulolu ja usaldad elu sõltumata sellest, mis su ümber toimub
 • hakkad nägema alateadlikke mustreid ja uskumusi, mis sind ja su elu piiravad, selleks et saaksid neist vabaneda
 • tead täpselt mida teha, et muuta mistahes püsivat või korduvat mustrit oma elus
 • hakkad püsivate probleemide juures nägema nende lahendusi
 • hakkad ennast usaldama
 • Boonus: avad ukse oma varjatud võimete juurde, et avastada oma tegelik potentsiaal

see kursus on sulle, kui

 • Sa otsid lahendust sellele, millele sa seni pole lahendust leidnud. Sa tahad muuta seda, mida sul seni pole muuta õnnestunud.
 • Sinu soov oma elu muuta on suurem, kui hirm muutumise ees.
 • Oled valmis enda sisse vaatama.
 • Oled valmis kaaluma võimalust, et sul on võimalik oma elu muuta.
 • Miski sinus ütleb sulle, et elu võib olla praegusest palju parem ja imelisem
 • Oled avatud uuele ja 'teistsugusele' lähenemisele
 • Sa tahad avastada, milleks sa võimeline oled
KURSUSE TASU 96€   HIND 249€
see kursus on lõppenud
kas soovid uue kursuse avanemisel e-postiga teadet?
olen huvitatud

kursuse osad:

Image

6 live videoklassi, mis annavad sulle:

 • selguse, millises suunas on sul praegu vaja liikuda, et soovitud muutus su elus saaks võimalikuks (1. videoklass), Elamise 4 tasandit
 • praktilise oskuse kasutada meetodit, millega saad kindlaks teha oma alateadlikud piiravad uskumused, mis on võti sinu elu soovimatu mustri lahendamise juurde (2. videoklass), META-EFT ehk 'koputamine'
 • ülivõimsad läbiproovitud energiapsühholoogia vahendid sinu alateadlike uskumuste kergeks ja kiireks vabastamiseks, nii et saad muuta seda, mida sul seni pole õnnestunud muuta (ükskõik, mida sa selleks teinud oled) (3. ja 4. videoklass), META-EFT ehk 'koputamine'
 • praktilise Ringmeetodi, millega saad teel ette tulevad takistused ja väljakutsed muuta jõuks, millega luua oma unistuste elu (5. videoklass)
 • ettekujutuse oma Varjust ja sellest, kuidas tema kaudu saad avastada oma varjatud võimed ja tegeliku potentsiaali (6. videoklass), Sissejuhatus Varjutöösse

Image

6 praktilist harjutust

 • kuuest sügavalt alateadvust avavast harjutustest läbi minnes hakkad selgelt nägema seda, mis ei lase teoks saada sinu soovitud muutusel
 • harjutuste täielikul läbi tegemisel laheneb sinus muutust takistav alateadlik programm ja su elus saab muutuda see, mis siiani on soovimatult püsinud (sa oled võimeline tegema muutusi, mida seni ei suutnud)
 • harjutuste täielikuks läbitegemiseks on sul igal kursuse päeval vaja pühendada aega 20 minutit kuni 1 tund

Image

15 võimsat küsimust.pdf

 • millele vastates näed selgelt, mis takistab sul tegemast oma elus soovitud muutust ja taasloob korduvat mustrit
 • mida kasutades hakkad ükskõik millise probleemi juures nägema lahendusi

Image

isiklik juhatus selle põhjal, mida sa leiad

 • Kogu kursuse jooksul saad minult peegeldust ja juhatust toetudes sellele, mida sa leiad vastates 15 võimsale küsimusele ja läbides harjutusi, personaalselt ehk väljaspool gruppi. Peegeldus aitab kiiremini jõuda selleni, et hakkad selgelt nägema, mis sündmus mustrit loob. Vastused tulevad sinu seest. Kui soovid, võid kogu kursuse läbida ka iseseisvalt.
Image

BOONUS 1. Intuitsiooni Avamise Meditatsioon. mp3

 • seda meditatsiooni kuulates õpid suhtlema oma intuitsiooniga, nii et oskad leida kõik vastused enda seest
Image
Boonus 2. saa tuttavaks oma varjuga. PDF
 • tutvud spirituaalse protsessiga, mida läbides tõuseb su eneseusaldus uuele tasemele
 • saad teada viisi, millega avada uks oma tegelike ja varjatud võimete juurde

kursus toimub veebis:

6 videoklassi toimuvad Live'ina, igal kursuse toimumise päeval 9.-12.juunil kell 18:00 , 13. ja 14. juunil kell 13:00. Iga videoklass kestab 1-1,5 tundi. Igal kursuse toimumise päeval saad videoklassiga kaasa kursuse materjalid. Kui sul pole võimalik Live'i ajal kohal olla ja videot vaadata, saad seda alati järgi vaadata. Videotele jääb sulle ligipääs ka peale kursuse lõppu. Parima tulemuse saad, kui võtad igal päeval oma vastuste lahtikirjutamiseks aega. Kursuse lehele, kus on olemas kõik kursuse 6 osa videod ja materjalid, jääb sulle ligipääs ka peale kursuse lõppu.

KURSUSE TASU 96€   HIND 249€
see kursus on lõppenud
kas soovid uue kursuse avanemisel e-postiga teadet?
jah, soovin!

NB! See kursus ei ole mõeldud kõigile!

Kuues videoklassis avan ja annan sulle edasi tehnikad, mis põhinevad uusimatel avastustel inimese psühholoogiast ja energeetikast. Nende edukas kasutamine eeldab avatud meelt ja soovi või valmisolekut vaadata ennast, maailma ja elu uue nurga alt. Kui see sulle ei sobi, siis see kursus ei ole sinu jaoks parim lahendus.

Kui sa oled avatud meelega ja oled valmis läbi tegema harjutusi, mis toimivad läbi alateadvuse ja sinu isikliku energia, siis saab see kursus sinu jaoks olema põnev teekond läbi oma alateadvuse varjatud maailma. Neid harjutusi läbi tehes tervendad ja muudad sa oma elu igal tasandil: energeetilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja füüsilisel.

lisa mind ootenimekirja

tahad lähemalt teada, kes on EVA?

Eva

EVA lepik

Mul on olnud õnne töötada klientidega, kellega oleme saanud imelisi ja püsivaid tulemusi, väga kiiresti. Kõiki mu kliente ühendab soov muuta oma elus midagi, mida nad seni pole suutnud. Armastan oma tööd ja seda, kuidas ma seda tehes saan aidata inimestel leida iseennast ja nende võime ise oma elu luua.

See pole alati nii olnud. Ma olen ise läbi teinud needsamad meetodid ja harjutused, millest saad ka Sina sellel kursusel läbi minna, kui Sa oma elu muuta tahad. Kuigi väliselt paistis kõik ilusa ja edukana, tundsin aastaid ennast ebapiisavana. Erinevatel aegadel mu elus on mul olnud sõltuvused, söömishäire ja ärevus. Läbi lahenduse otsimise sellele, et ma kunagi sügavat õnnetunnet ja rahulolu ei tundnud, jõudsin spirituaalsuse ja alaeadvust puhastavate meetoditeni, millega muutsin seda, mis mul seni polnud õnnestunud. Jõudsin iseenda ja elu üle rõõmu tundmiseni ja praeguse tegevuseni spirituaalse treeneri ja terapeudina. Meetodid, mida kasutan ja jagan, toetuvad kaasaegsele psühholoogiale, tänapäevasele teadusele ja iidsetele teadmistele inimesest. META-EFT, Varjutöö, Maatriksi Taasloomine ja NLP on mõned nendest.

Jagan Sinuga kõike, mida tean ja oskan, hoidmata midagi tagasi, et ka Sina saaksid vabaneda sellest, mis sind tagasi hoiab ja et saaksid hakata oma elu ise looma.

tagasisideT kursusel osalenutelt

"Suur-suur tänu nii sisuka ja põneva kursuse eest ja võimaluse eest seda oma kodus kaasa teha!  Mul on olnud siin kursusel väga huvitav ja kuigi ma olen EFT tehnikat varem pisut kogeda saanud, siis võibolla ma polnud varem selleks valmis või oli õpetus veidi erinev. Aga nüüd hakkas see mulle väga meeldima!"

"Kui hakkasin endale kirja panema kõiki neid hetki oma elust, mis meenusid, ja milles oli tugev laeng, siis muudkui kirjutasin ja nutsin samal ajal. Uuhhh... milline kergendus tuli kehasse ja tänutunne, rõõmupisarad. Muutused on toimunud küll - ei reageeri enam seal, kus seda varem tegin - sama olukord, aga minu suhtumine on rahulikum."

- Rita

"Kõige huvitavamad olid minu jaoks Varju teema, päästikud, piiravate uskumuste leidmine. Tunnen, et mul on vaja nende teemadega tööd teha. Kõik, mis oli, oli väga hea."

- Liina

"Kõik oli huvitav, sest oli esitatud minu jaoks uuest vaatepunktist. Kindlasti teadmine, et hilisemas elus toimunud sündmuste kaudu võime ligi pääseda ja lahendada neid sündmusi, mis on olnud ammu ja/või mida me ei mäleta. Tõdemus, et koputamine võib väga kiirelt mingit emotsiooni lahustada."

- Leelo

Küsimuste korral kirjuta eva@eftmaailm.ee või helista 5117264.

saada e-mail siit

ka Sina võid tunda, kui lihtne on oma elu muuta