Varjust Valgusesse: Muuda Oma Energiat

8-osaline praktiline ja spirituaalne kursus veebis

Algab 17. mail 2021

Uuendatud sisuga

Sul on soov oma elu muuta, aga sa ei tea täpselt, kuidas seda teha või millest alustada?

Sul on oma praeguses kestas kitsaks jäänud. Sa tahad lennata. Selle asemel, et lahendada igapäevaseid probleeme või tunda, et midagi on puudu, tahad sa kogeda tõeliselt vaba olemist ja seda, et kõik on võimalik. Et sa saad ise oma elu muuta ja oma soovid täita. Tahad kogeda, et elu on enamat kui ellujäämine. Sa tead oma südames, et elu võiks olla oluliselt avaram, vabam ja loomulikum. Varastel öötundidel ärkvel olles või kui sa lihtsalt oled, ilma midagi tegemata, oled sa seda tundnud - et kuskil ootab sind vastus, aga sa ei näe veel täpselt, milline see on.

Lahendus on olemas ja sulle kättesaadav, kui oled valmis minema elu pealispinnast sügavamale - väliselt, sümptomite ja olukordade tasandilt - energia ning teadvuse tasandile. Kui oled valmis seda tegema, on see kursus loodud sinu jaoks.

Image

mida see kursus sulle annab

Sellel kursusel omandad sa oskused tunnetada, juhtida ja muuta oma energiat. Sellega saad tervendada energiamustrid, mis mõjutavad su elus kõike. Lahendad probleemid seal, kus need on alguse saanud. Lahustades oma Varju lähed veel sügavamale ja muudad oma olekut nii, et su valikud viivad sind su tõeliste soovide täitumiseni kõige otsemat teed mööda.

Tagajärgedega tegelemise asemel näed siis endas ja väljaspool sind toimuva põhjuseid energia ja teadvuse tasandil ja saad seal seda ise muuta.

Sel läbi 8 nädala kestval kursusel on teadmised ja praktika ühendatud tervikuks, millest läbi minnes omandad sa võime muuta enda energiat, tunnetada teiste oma ning oskuse lahustada oma Varju ehk muuta oma teadvuse seisundit nii, et sa näed probleemide asemel nende lahendusi ja võimalusi. Sinu teadvuse olek ja su energia määravad kõik selle, mis toimub su igapäevases reaalses elus.

Osalemiseks ei ole sul vaja varasemaid kogemusi või teadmisi energia ega oma teadvuse juhtimisest.

osalemistasu 500€
Image

Kursuse viib läbi Eva Lepik - teadvustreener

Ma aitan oma klientidel avada nende tõelist potentsiaali, nii et nad saavad oma suurimad soovid täide viia. Minuga töötades on nad loonud oma elus võimsaid muutuseid kordades lühema ajaga, kui see tundub võimalik. Kuidas?

Ma tunnen ja näen, kus on takistus, mis ei lase sul liikuda kõige otsemat teed mööda su unistuste eluni. Mis ei lase sul olla Sina.

Kui ma näitan sulle, kus asub sõlm, mille sees on kinni su enda vägi, muudad sa seda juba sellega, et näed takistust selgelt.

Mu pilk on täpne ja terav ning ma vaatan kõikides suundades korraga, samal ajal nähes ka kõige pisemaid ja peenemaid detaile - minu energia tajumise meisterlikkus on täpsuses ja maagias. Peenes tunnetamises, kus on pinge, mis otsib lahendust.

Kui sa lahustad oma Varju, siis hakkad sa tegema valikuid, millega täidad oma hinge ja südame tõelised soovid. Sa hakkad siis igas olukorras nägema võimalusi oma unistused täide viia.

selle 8-osalise kursuse läbimisel sa:

 • Hakkad nägema oma Varju ja Valgust ning oskad muuta oma energiat
 • Saad selguse oma tõeliste väärtuste osas ja oskad nende järgi elada, et olla loomulikult õnnelik
 • Oskad parandada oma suhted vaatamata sellele, millises seisus need praegu on
 • Oskad oma energiat tunnetada ja seda muuta vastavalt vajadusele
 • Oskad luua oma ellu küllust sõltumata välistest tingimustest
 • Näed elus toimuva taga energiamustreid ja oskad neid muuta
 • Näed probleemide asemel nende lahendusi ja võimalusi oma elu avardada
 • Lahustad osa oma Varjust
 • Puhastad oma elu mürast
 • Oskad pikendada aega

see kursus on sulle, kui:

 • Sinu soov oma elu muuta on suurem, kui hirm muutumise ees
 • Miski sinus ütleb sulle, et elu võib olla praegusest oluliselt parem, suurem ja avaram
 • Sa tahad avastada, milleks sa võimeline oled
 • Sa oled valmis iseendale ja oma Varjule otsa vaatama
 • Sa oled valmis küsima endalt avatud ja ebamugavaid küsimusi ja neile vastama
 • Sa oled valmis oma elu muutmiseks ise midagi tegema

osalejate SÕNAD

“Need 8 nädalat muutsid kõike. Ma ei teadnud, et elamisest on võimalik tunda sellist rõõmu.”

“Imeline kursus!! Elumuutev, nagu lubatud 🙂

“Tervet keha läbisid judinad ja värinad. Osake Varjust lahustatud. Nii hea kerge on olla ja edasi kõndida.”

"Minu jaoks juba selle nädala esimene loeng pani nagu puuga pähe 🙂 Sain aru, miks ma olen suures osas sellist elu elanud nagu ma tâiskasvanuna olen 🙂 Tâielik empaat, kes ei ole osanud piisavalt oma piire kaitsta. Eriti lâhisuhetes. Samas on elu olnud pōnev aga natuke kontrollimatu 🙂 Uskumatu kursus ikka! Aitäh Eva!!"
 

"Jagan oma Varju lahustamise kogemust, mis harutas lahti ühe tohutu puntra ja vabastas minust tohutu kinnijäänud energia. Esialgu ei toimunud suurt midagi, aga siis tegin otsuse, et ma lahustan selle Varju. Ja asjad hakkasid juhtuma....

...Ma olen Sulle, Eva, siiralt tänulik, et andsid mulle teeotsad kätte, sest mul on tunne nagu ma oleksin uuesti sündinud – ma tunnen, et olen oma Väe tagasi saanud. 🙏❤"

“Need live'd on justkui avardumise väravad. Energia, mis sealt saab ja taipamised ja mõistmised.”

"Mul oli küll see mõte juba aasta tagasi, aga ikka andsin endale mingeid lubadusi, olin ebakindel. Homme annan lahkumisavalduse ja loon enda maailma. Olen enda turvalisuse, õnne looja. Minul on kogu vägi ja võim. Mina olen oma elu Valitseja. Ma väärtustan oma sõnu ja arvamusi. See on see mida ma endale luban. Aitäh."
 

"Mul on rohkem energiat, ma ei "pea" enam midagi tegema, vaid tahan. Elu on saanud mõtte. Enne seda kursust tundus elu igav, kohati masendav (kuigi mul oli kõik justkui hästi) ja ma ei saanud aru inimestest, kellel oli põnev ja huvitav. Olen tänulik iseendale ja Evale selle imelise meetodi eest. Soovisin oma ellu midagi sellist juba mitu aastat, ükski pakutud esoteeriline energiameetod ming ei kõnetanud. Ja nüüd ta tuli!"

"Ausalt öeldes on nagu ime sündinud. Töötasin oma ohvri varjuga ja töö läbirääkimised, muutused sellega seoses tulid kergelt, selgelt, rahulikult. Kollektiivlepingus oli etteütlemisaeg 3 kuud, mina teadsin, et 1 kuu. Mõtlesin Maagi lauset, et lühendada 3 kuud. 1,5 kuud ja asendaja leitud."

"...Olen mitu aastat omandanud oskusi ja teadmisi selgeltnägemise ja ravitsemise teemadel (ja vaikselt ka praktiseerinud) ning samal ajal ka oma enda teemasid lahustanud. Neid kihte, mida koorida ja avastada, on olnud rohkesti. Täna ma naeratan ja tunnen soovi Sind tänada.  Aitäh, et jagad meiega neid teadmisi. Aitäh, et oled selle koolituse arusaadavalt ja loogiliselt üles ehitanud. Aitäh ka mulle endale, et ma olen lubanud endal sellel kõigel oma ellu tulla ja et see teekond läbi nende 8 nädala on olnud kui kirss tordi peal, mida ma täpselt vajan siin ja praegu......Kuulasin täna läbi ka viimased videod. Ma sain kuulamise ajal kaks enda jaoks väga väga olulist taipamist, mida ma enne ei märganud. Ma otsustasin ja tegutsesin kohe. Ja muutuse esimesed sammud ilmutasid end mulle juba samal õhtul. 
Rõõm lihtsalt voolab minust läbi. Üks mu hingesoov on täitumas. 
Ma tänan Sind, Eva! See teekond on olnud imeline. Maikuus alustan oma praksisega."
 

“Enne siia kursusele jõudmist olin punktis, kus olin valmis siit elust lahkuma, olen aastaid maadelnud aeg-ajalt julmalt esiletõusva depressiooniga. Ma olin nii väsinud ja tuim ja ei suutnud millestki rõõmu tunda. Samas väliselt on mul kõik olemas, hea töö, maja, lapsed, mees, kes on alati mu kõrval, AGA ma olin rahulolematu kõige suhtes ja nii väsinud…Tänaseks saan öelda, et minus on rõõm, armastus elu vastu, ma naudin taas nii paljusid asju.…minus on vägi, et neid muutusi teha ja soovida!”

"Kogu segadus mu hingest kadus. Puhas plats! Ma naudin neid külmavärinaid, pisaraid, naeru, tohutut armastuse tunnet hinges."

"Aitäh sulle Eva! Suur, suur aitäh sulle! Eluaeg piinelnud teiste võngetega kaasa mõistmata, et need tunded ja mõtted pole minu omad. Eluaeg elanud teiste elu. See on tohutu kergendus teada saada, et ma saan lõpuks iseendaks hakata ja ma ei pea selleks inimeste juurest põgenema. Sa avasid mu silmad. Tohutu koorem langes südamelt!"

"Tegin uue taotluse, et vereröhk oleks normaalne.. panin isegi umbes piirid. Tundsin, et teatud lausete juures tekkis südametsakras väga tugev tunne. see oli nagu jahe ja see tunne polnud ebameeldiv. tunne oli väga tugev…täna (paari päeva pärast) möötsin vereröhku ja olin sügavalt üllatunud. Vereröhk oli alla läinud. Varem oli liiga körge… rohtusid ma ei vöta ja muud asjad pole siiani aidanud…"

"Tegin otsuse, et võtan vastutuse ja lahendan lõplikult probleemi, mille lõksus olin olnud aastaid. Juba järgmisel päeval sain teiselt poolelt täieliku nõusoleku. Minu pealt kukkus ära aastaid mu seljas olnud koorem, kus ma midagi endale lubada ei saanud, sest olin vang iseenda loodud vanglas. Mind valdas meeletu rõõm. See oli nii hea, et oleks tahtnud isegi oksendada"

VAATA KÕIKI LUGUSID

kursus kestab 8 nädalat

KURSUS TOIMUB VEEBIS

igas kursuse osas:

Kursus algab 17. mail 2021 ja kestab 8 nädalat. Igal nädalal saad ligipääsu järgmisele osale. Kogu kursuse sisu on jagatud selliselt, et saad selle läbimise mahutada oma isikliku ja tööelu kõrvale. Iga osa sisu on lühikestes videotes, mille vaatamise saad lihtsalt jagada mitmele päevale. Igal nädalal on uus praktiline harjutus ja uus juhendatud meditatsioon. Kord nädalas neljapäeval on Live vebinar, kus Eva vastab küsimustele - seda saad igal ajal ka järgi vaadata ja küsimused võid saata e-mailiga.

1. nädala Live toimub neljapäeval 20. mail kell 17.00. 2. kuni 8. nädala Live'id toimuvad samuti neljapäeviti kell 17.00. Salvestusi saad järgi vaadata.

 • Kuni 30-minutilised videod (3-4 tk.) teema selgituse ja õpetuste ja praktikatega, mis annavad sulle arusaamise sellest osast
 • Juhendatud meditatsioon (uus igal nädalal), mille igapäevasel kuulamisel omandad oskuse oma energiat juhtida
 • Praktiline harjutus, mille läbi tegemisel nädala jooksul süvendad omandatud oskusi veelgi
 • Live vebinar (Zoom'is), kus saad Eva'lt vastuse enda ja teiste osalejate sel nädalal tekkinud küsimustele ning kanaldatud infot

1. osa

energia tunnetamine. vari ja valgus.

Kas sa tunned, et aega on liiga vähe? Ümberringi toimub liiga palju ja see viib su tasakaalust välja? Saad teada, kuidas oma kohalolekut hetkega suurendada. Suurem kohalolek teeb aja pikemaks ja aeglustab seda ning annab sulle enesekindluse ja rahuliku oleku sõltumata sellest, mis sinu ümber toimub.

Meditatsioon: Oma Energia Kojutoomine.

Kes juhib su elu? Varju teadvust juhib hirm ja Valguse teadvust sinu vägi. Varju ja Valguse kaart annab sulle selge ülevaate sinu psüühikas toimuvast. Selle abiga saad igas hetkes selguse, kas lood oma elu Varjust või Valgusest. Sarnaselt sellega, kui sul on võõras linnas olles käes Google'i kaart, mis näitab, kus sa asud ja kas oled õigel teel - sinna, kuhu jõuda soovid. Kuidas oma Varju nägema hakata.


2. osa

Selgus meeles. Sinu hinge väärtused.

Kõrgem meel ja müra eemaldamine. Saad kogemuse, kuidas müra vaigistades hakkad kuulma sõnumeid oma kehas, suhetes ja elus. Avad endas energia voolu suurema loovuse ja intuitsiooni saamiseks. 

Meditatsioon: Meele Puhastamine

Prostituut / Armastaja. Algatav energia. Kõik su alateadlikud valikud põhinevad su väärtustel. Saad ühenduse oma tõeliste ehk hinge väärtustega ja sellega avad kiirtee õnne juurde. Sinu valikud põhinevad siis sellel, mis on sinu jaoks päriselt oluline. Prostituudi Vari ja selle lahustamine.


3. osa

keha tervendamine. Varju ALKEEMIA.

Õpid, kuidas energia juhtimisega tervendada oma keha. Saad oskuse oma "akusid" ise laadida, mis annab sulle suurema elujõu ja pikaealisuse. Kehas seisva energia vabastamine. Saad teada 3 iidset tehnikat, millega ennast tervendada ja oma keha valust vabastada. Lisaks aktiveerid oma peopesatšakrad, mis tähendab, et saad energiat tunnetada siis kui seda soovid.

Meditatsioon: Kehas Energiavoolu Juhtimine

Õpid, kuidas täpselt kasutada Varju Alkeemiat ehk Varju Lahustamise 5 sammu, et saaksid oma elu luua Varju asemel Valgusest nii, et see on täis armastust, küllust, tervist ja avardumist. Varju lahustamise viisid. Energia lugemine ja takistuse leidmine.


4. osa

Tšakrad. UNISTUSED ja Sidemete vabastamine.

Kas sul on tunne, et su energia lekib kuskile? Läbi elu loome teistega energeetilisi sidemeid ja vahel jäävad need püsima kauemaks, kui vaja. Saad selgeks võimsa tehnika, millega vabastad ennast ebavajalikest ühendustest, et taastada oma elujõu vool. Lisaks õpid, kuidas puhastada oma tšakratest seisev energia - see aitab vabastada sinu piiravaid uskumusi, lahustada vastupanu ja vähendada takistusi elus.

Meditatsioon: Energeetiliste Sidemete Vabastamine.

Laps / Valitseja. Otsustav energia. Oma elu üle otsustamine ja oma kuningriigi sõltumatu valitsemine. Lapse Vari ja selle lahustamine.


5. osa

energeetilised Piirid. Sinu ruum.

Terved piirid ja sinu sagedus. Saad teada, kuidas sa lood terved energeetilised piirid - mis tähendab, et teiste inimeste negatiivne energia mõjutab sind palju vähem ja saad olla emotsionaalselt tasakaalus. Õpid selgeks võimsa Lubamise Roosi tehnika, millega saad säilitada oma ühenduse maailmaga ilma, et laseksid ennast teiste draamaga kaasa viia. Juba ainult sel nädalal omandatud oskustega võid täielikult muuta oma suhteid teistega.

Meditatsioon: Oma Piiride Seadmine

Ohver / Sõdalane. Elluviiv energia. Oma visiooni elluviimine, selleks vahendite, toetuse ja ruumi leidmine. Ohvri Vari ja selle lahustamine.


6. osa

uskumused ja nende muutmine. Päästikud

Päästikute äratundmine, piiravate uskumuste leidmine ja vabastamine oma energiakehast. Saad teada, kuidas puhastad oma filtrid nii et saad maailma selgelt näha. Lisaks oma vibratsiooni tõstmisele muudad seda, kui ehedalt teised sind näevad ja muudad oma suhtluse teistega autentsemaks. Õpid selgeks Kuldse Päikese tehnika, mis on üks võimsamaid energia puhastamise praktikaid.

Meditatsioon: Piiravate Uskumuste Vabastamine

Saboteerija / Maag. Transformeeriv energia. Selgelt nägemine ja inspiratsiooni voo suurendamine. Saboteerija Vari ja selle lahustamine.


7. osa

Intuitsioon ja juhatus kõrgemalt minalt.

Ajastamine ja vooseisund. Saad selgeks ajastamise saladused - oma elus külluse loomiseks mistahes kujul. Tugevdad oma intuitsiooni, millega sagenevad sünkroonsused su elus - et saaksid luua oma elu takistusteta ja rõõmuga.

Meditatsioon: Soodsa Suuna ja Aja Leidmine Intuitsiooniga

Sünkroonsused ja külluse loomine.


8. osa

VÕIMETE AVARdaMINE. VALGUSEST EDASILIIKUMINE.

Valguses olemine kui eluviis. Teadlikkuse 4 tasandit. Teadlikkuse avardamine.

Meditatsioon: Maatriksist Lahtiühendamine

Valgusteadvusest edasi uude ehk Pimedusteadvusesse liikumine.

Image

MIDA SA SAAD:

 • Ligipääsu kogu kursuse sisule veebis, mida läbides õpid oma energiat ja teadvust juhtima
 • 8 nädalat salvestatud videosid (vaadatavad veebis), mille kaudu omandad teadmised ja tehnikad oma energia juhtimiseks ja Varju Lahustamiseks
 • 8 PDF faili kõikide osade sisuga (allalaetavad), kust saad lihtsalt üles leida sulle vajaliku info
 • Praktilised harjutused igal kursuse nädalal, mida läbi tehes omandad tegelikud oskused ja muudad oma elamise viisi
 • 8 juhendatud meditatsiooni (mp3), millega kasvatad oma energia tunnetamise ja muutmise oskuseid
 • 8 Live videoseanssi, kus Eva vastab sinu ja teiste osalejate küsimustele kursuse teemadel (igal kursuse nädalal, Zoom'i keskkonnas)
 • Ligipääs Facebook'i grupile, kus saad Evalt jooksvalt juhatust ja vastuseid oma küsimustele ning koos teiste kursusel osalejatega vahetada kogemusi, ideid ja oma edusamme
 • Boonus: Meditatsioonide allalaetavad audiofailid (mp3) mugavaks kuulamiseks mobiilis või arvutis
 • Boonus: 8 Live vebinari 'Küsimused ja Vastused' salvestused (saad neid vaadata kursuse veebilehel) 
 • 1-aastane ligipääs kursuse sisule, veebis kursuse keskkonnas (alates kursuse alguskuupäevast)
 • Võimalus vaadata kursusel osalevate järgmiste gruppide Live vebinare, 1 aasta jooksul kursuse alguskuupäevast, Zoom'is
osalemistasu 500€

see kursus ei sobi kõigile

Läbi 8 nädala annan sulle edasi teadmised, millega saad muuta oma sisemist programmi ja olekut. Nende praktikate edukas kasutamine eeldab avatud meelt ja soovi vaadata ennast, maailma ja elu uue nurga alt. Tulemuse saamiseks on sul vaja teha endaga tööd igal nädalal ja läbi teha minimaalne harjutuste maht. Kui see sulle ei sobi, siis see kursus ei ole sinu jaoks parim lahendus.

Kui sa oled avatud meelega ja oled valmis läbi tegema harjutusi, mis toimivad läbi sinu teadvuse ja sinu energia, siis saab see kursus sinu jaoks olema põnev teekond oma tõeliste võimete avastamisel. Neid harjutusi läbi tehes tervendad ja muudad sa oma elu igal tasandil: energeetilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja füüsilisel.